FOTOBUDKA NA WESELE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To świetny pomysł na niezwykła i spontaniczną zabawę. Fotobudka wprowadzi do Waszego wesela ogromną dawkę śmiechu i radości. To niepowtarzalny sposób aby zapewnić Wam i Waszym gościom niezapomniane wspomnienia i pamiątkę na całe życie.

Personalizacja

Każda fotobudka posiada wiele możliwości personalizacji. To Wy decydujecie o układzie zdjęć, wyborze tła, z naszą pomocą na pewno znajdziemy dla Was idealne rozwiązanie. Na wydruku zostaną wpisane również Wasze imiona oraz data ślubu.

 

Gadżety

Znajdziecie tutaj peruki, maski, okulary, nakrycia głowy oraz wiele innych gadżetów zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Na specjalne zamówienie możemy dopasać rekwizyty do tematu imprezy.

 

Księga gości

Zamawiając fotobudkę otrzymacie od nas wyjątkową księgę gości gdzie każdy po zrobieniu zdjęć będzie mógł wkleić jedną kopię zdjęcia i umieścić pod nią pamiątkowy wpis. Wraz z albumem dostarczamy pełne wyposażenie niezbędne do wklejania zdjęć. Jest to wspaniała pamiątka na lata którą nie raz będziecie wspominali.

 

Kolaż

Istnieje możliwość umieszczenia wszystkich zdjęć zrobionych podczas wesela w postaci wielkoformatowego obrazu na ścianę.

 

Fotobudka jako prezent

Nasza fotobudka to także wspaniały pomysł na prezent 🙂 Spraw swoim bliskim niespodziankę , zaskocz ich i zamów ją na ich uroczystość

Zbliża się Wasze wesele? Gratulujemy! W takim razie pora zasiąść do planowania tego eventu – tak, by na długo pozostał w pamięci Waszej i Waszych Gości. Jeżeli chcecie mieć po nim dobre wspomnienia i uchwycić emocje, które towarzyszyć będą w tym wyjątkowym dniu – fotobudka na wesele to dobre rozwiązanie. Warszawa i okolice już zakochały się w tym, co do zaoferowania ma HappyEvent4you. Możemy pomóc także i Wam!

Designerska fotobudka na wesele: Warszawa i okolice

Nasza fotobudka na wesele to atrakcja, która niczym magnes przykuje uwagę Waszych gości. A jeśli myślisz, że zastąpi ją fotograf… pomyśl jeszcze raz. W fotobudce to Wy i Wasi goście przejmujecie pełną kontrolę nad charakterem fotek: ich tłem, układem oraz nastrojem. Jest prosta w obsłudze, a my ze swojej strony zapewniamy całą moc gadżetów, które sprawią, że robienie zdjęć będzie jeszcze lepszą zabawą.

Oferujemy Wam m.in.:

  • kilka pakietów usług do wyboru – w zależności od potrzeb,
  • możliwość indywidualnego udekorowania budki, np. wizerunkiem pary młodej,
  • nagranie wszystkich zdjęć na pendrive oraz umieszczenie ich na wirtualnym dysku,
  • opiekę animatora, a na życzenie także hostessy,
  • możliwość zamówienia podświetlonego napisu LOVE,
  • możliwość wykonania kolażu wszystkich wykonanych zdjęć.

Sprawcie, by Wasze wesele było niezapomniane. Skontaktujcie się, by uzyskać więcej informacji i zarezerwować termin, w którym nasza mobilna fotobudka do Was dotrze. Zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projekt i realizacja OhSoFresh!