FOTOBUDKA NA WESELE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To świetny pomysł na niezwykła i spontaniczną zabawę. Fotobudka wprowadzi do Waszego wesela ogromną dawkę śmiechu i radości. To niepowtarzalny sposób aby zapewnić Wam i Waszym gościom niezapomniane wspomnienia i pamiątkę na całe życie.

Personalizacja

Każda fotobudka posiada wiele możliwości personalizacji. To Wy decydujecie o układzie zdjęć, wyborze tła, z naszą pomocą na pewno znajdziemy dla Was idealne rozwiązanie. Na wydruku zostaną wpisane również Wasze imiona oraz data ślubu.

 

Gadżety

Znajdziecie tutaj peruki, maski, okulary, nakrycia głowy oraz wiele innych gadżetów zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Na specjalne zamówienie możemy dopasać rekwizyty do tematu imprezy.

 

Księga gości

Zamawiając fotobudkę otrzymacie od nas wyjątkową księgę gości gdzie każdy po zrobieniu zdjęć będzie mógł wkleić jedną kopię zdjęcia i umieścić pod nią pamiątkowy wpis. Wraz z albumem dostarczamy pełne wyposażenie niezbędne do wklejania zdjęć. Jest to wspaniała pamiątka na lata którą nie raz będziecie wspominali.

 

Kolaż

Istnieje możliwość umieszczenia wszystkich zdjęć zrobionych podczas wesela w postaci wielkoformatowego obrazu na ścianę.

 

Fotobudka jako prezent

Nasza fotobudka to także wspaniały pomysł na prezent 🙂 Spraw swoim bliskim niespodziankę , zaskocz ich i zamów ją na ich uroczystość

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projekt i realizacja Digital Skyline