FOTOBUDKA

Mobilna fotokabina to wspaniały pomysł na różnego rodzaju imprezy:

Wesela

Imprezy firmowe

Eventy

Studniówki

Wieczory panieńskie/kawalerskie

Festyny

Akcje promocyjne

Wyjazdy integracyjne

Fotokabina

Atrakcja zadowoli zarówno najmłodszych, jak i nieco starszych uczestników imprezy. Urządzenie jest banalnie proste w obsłudze i umożliwia samodzielne wykonanie krótkiej sesji zdjęciowej ze znajomymi, a także nowopoznanymi osobami. Wystarczy kilka sekund, by otrzymać wspaniałą pamiątkę na całe życie.

Klient, zamawiający fotokabinę sam decyduje o wyborze układu zdjęć, ich personalizacji oraz o tle, na którym będą one wykonywane. Każda sesja zdjęciowa może mieć od jednego do czterech ujęć w kilkusekundowych odstępach czasu. Zdjęcia drukowane są w rozmiarach 10×15 lub dwóch przeciętych 5×15 (taka forma najczęściej wybierana jest na weselach i jedno zdjęcie trafia do pamiątkowego albumu Państwa Młodych). Oczywiście na każdym zdjęciu może znaleźć się logo firmy, dowolny napis czy też grafika.

Jako jedna z nielicznych w Polsce nasza fotokabina wyposażona jest w technologię GREEN SCREEN, dzięki temu mamy możliwość ustawienia dowolnej grafiki jako tła zdjęcia, możemy je również zmieniać w czasie imprezy. Oczywiście również istnieje możliwość bezpośredniego wysyłania zrobionych zdjęć na portale społecznościowe takie jak Facebook czy też Twitter, oraz na e-mail.

WYMAGANIA TECHNICZNE

Fotobudka nie ma dużych wymagań technicznych, dlatego może być wykorzystana niemalże podczas każdej uroczystości.

Warunki:

  • Zasilanie 230V
  • Powierzchnia 2m na 3m(istnieje możliwość rozłożenia fotobudki bez kotar, wtedy powierzchnia się zmniejsza)
  • Pomieszczenie o wysokości co najmniej 230cm

Udostępniamy nasze urządzenie na terenie Warszawy oraz Mazowsza. Na życzenia naszych Klientów dowozimy je także w każde miejsce w Polsce.

Projekt i realizacja Digital Skyline